| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza Sfantu Ilie. Ce cadou s-ar potrivi sa ofer?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde cui vrei sa oferi. Daca nu dai detalii, ce raspuns vrei sa primesti?

| Andwta a răspuns (pentru darrio2007):

Clar e baiat, aproape 18 ani. Are tot ce vrea. I-am luat tricouri, bratara, vreau ceva mai special.

| Andwta a răspuns (pentru darrio2007):

Clar e baiat. Ce detalii sa dau. Vreau ideii si dupa imi dau seama ce anume sa ii i-au.

| RAY a răspuns:

De ziua de nume?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conform zicalei, eu zic sa-i iei o palarie.

| Kiwibibilă a răspuns:

O cutie de Delma.

| RNG2001 a răspuns:

Depinde de persoana respectiva, de varsta persoanei, sexul si de ce hobyuri are. De exemplu nu vei oferi unui barbat un rimel. Sau informeaza-te de ce s-ar dori persoana respectiva sau de ce ar avea nevoie.