| oNNeRuNN a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am o problema cu monitorul la cat sa setez luminozitatea, contrastul, culoare rosie, verde si albastra? In loc de rosu mi se vede un fel de maro mai inchis nu stiu ce sa fac stau asa de aproape o luna ce sa fac?

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Intra in setari si apasa pe Default. Asta ar trebui sa iti rezolve problema. Daca nu merge asa, joaca-te prin setari pana cand nimeresti culoarea exacta. Mai redu din rosu si verde.