| OmuFoarfeca a întrebat:

Vineri la Codul lui Oreste a fost invitat Codrin Stefanescu si a virbit despre o scrisoare, stie cineva unde o pot gasi? as vrea s-o citesc mi se pare chiar interesant.

Răspuns Câştigător
| Formzq a răspuns:

Salut!
Scrisoarea lui Nathaniel, devoratorul de suflete. si eu am cautat-o. Nu e chiar ce ma asteptam sa fie, dar fiecare are dreptul la o parare, asa ca te rog:
http://cititordeproza.wordpress.com/2011/12/06/devoratorul-de-suflete/

| OmuFoarfeca explică (pentru Formzq):

Mi s-a parut destul de captivanta dar ai idee de numele lui intreg? Multumesc de link oricum

1 răspuns: