| CandyღDulceata a întrebat:

voi ati mai vazut kubeti asa http://supermarketclaudia.ro/......00x500.jpg mie sincer nu imi place noua reteta de la kubeti kubz mi se pare ca este o mica diferenta de gust si nu am mai gasit kubeti cu ciuperci oare chiar au fost retrase de pe piata? nici macar la cele mai mare supermarketuri nu am gasit :| voi ati mai gasit dau funda si nu stiti daca mai sunt si vechile pungi de kubeti mersi :*

Răspuns Câştigător
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Nu cred că mai sunt, scuze. Reprofilează-te pe chips-uri sau Kubeti Stix cu cașcaval sau cu barbeque. Sper că ți-am fost de ajutor. :*