| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

happy voi ce fel de internet folositi(google chrome, internet explorer, etc)? eu folosesc internet explorer.pentru ca google chrome nu imi mai merge si mozilla mi se blocheazasad imi puteti da vreut tip e internet de calitate?

Răspuns Câştigător
| GameMaster23 a răspuns:

Eu folosesc mozila si sunt foarte multumit de el, dar tu ai putea sa incerci Opera: http://www.opera.com/download/

6 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

> ce fel de BROWSER folositi
FTFY. Invata ce e ala internetul inainte sa pui intrebari d-astea.
Eu folosesc Chrome peste tot, merge perfect si nu-mi sta in cale.

| winter a răspuns:

Poti folosi internet explorer 9. este cea mai noua si cea mai buna.dar candd vrei sa-l descarci te sfatuiesc sa-l descarci complet si nu de pe Microsoft si sa deconectezi cablul de internet de la unitate deoarece are un program ascuns care iti va inchide windowsu si nu va mai fi activ.ca sa faca acest lucru el se va conecta prin internet. dupa ce l-ai instalat complet poti sa bagi inapoi internetul in unitate fara nici un fel de problema.
http://www.go4it.ro/download/internet/internet-explorer-9-8062712/

| ewygirl a răspuns:

Eu folosesc Internet Explorer & Google Chrom.Iar Google Chrome mi se pare a fi mult mai bun decat Explorer.

| Lysergide a răspuns:

Se numeste motor de cautare.Eu folosesc IE, sunt multumit.Atunci cand instalezi altul decat cel default(IE) trebuie sa-l setezi ca principal motor de cautare.Te intreaba el oricum in momentul cand instalezi altul.

| Bellinda99 a răspuns:

Eu folosesc google chrome si e foarte bun.Inainte am avut si eu internet explorer si se bloca incontinuu.Incearca sa iti bagi din nou google chrome pentru ca pentru mine este cel mai bun si chiar nu se blocheaza deloc.

| razvixboy a răspuns:

Poti folosi Opera.