| AlinaHoran a întrebat:

Voua ce personaj dela Disney v-ar place sa fiti timp de o zi? De ce? Funda daca va place acelasi personaj ca mine!:X

Răspuns Câştigător
| Andrre a răspuns:

Miley cyrus whistling

4 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Selena Gomez...

| klark7410 a răspuns:

N-as alege pe nimeni.CU ce sunt mai buni aia decat mine sau altii ...asta inseamna ca nu imi place de mine si ca ma urasc daca incep sa visez ca voi fi ca aia de la Disney

| barbiemicuta a răspuns:

Are dreptate danny oarecum!

dar este si un lucru bun.eu d exemplu as vrea sa fiu kim possibal...sa ajut lumea!winking merit fundita?

| frumoasa_7645 a răspuns:

Nu stiu cu hannah montana, [ doar ac sa imi dai fundita te rog :O3}
cu... selena gomez, cu demi lovato... fundita pliizzzzzz?puppy dog eyes:

sti ce se spune e bine sa ajuti omenirea

fundita deci?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes; o3; o3; o3; o3