| AlinaMarya a întrebat:

Vreau sa cumpar un aparat foto...in jur 7-8 milioane maxim. Si as vrea sa stiu daca este la acest pret...sa nu fie pe baterii. Am cautat in mai multe magazine online. Dar nu prea am gasit. Daca stiti un site va rog sa il dati. Dau funda! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Il dau palmeu cu 6

| greyhound a răspuns:

Unu ar fi eMAG
si apoi camere cu baterii nici nu prea exista, decat in cazul in care un producator face un aparat foarte ieftin si ca sa-l scoata la banii aia ii pune baterii pentru ca mai apoi cumparatorul sa-si ia acumulatori