| Den30 a întrebat:

Buna,TPU! Vreau sa fac si eu o petrecere in pijamale si nu prea mai am idei. Vreau cat mai multe idei posibile! o TEMA pentru petrecerea in pijamale, jocuri etc.
Funda pentru cel mai bun happy

Răspuns Câştigător
| SweetFashion a răspuns:

Buna, sa stii ca eu ador petrecerile in pijamele! mie imi place ca atunci cand organizez petreceri in pijamale parintii mei sa nu fie acasa, asa ca cumva cumva ii conving sa plece big grin, dar nu inainte sa-mi dea bani. laughing Ei bine ati putea comanda pizza, si sa faceti impreuna un coctail de fructe, impreuna, pentru ca va ve-ti distra. va faceti unghiile reciproc, parul, va puteti bate cu perne, sa va faceti un make -up, sa povestiti despre intamplari amuzante, sa jucati adevar si provocare, asculati muzica, faceti farse la telefon, fiecare sa dezvaluie un secret de-al ei, de ce baiat ii place, sa vorbiti cu baieti si sa le faceti in ciuda ca voi sunteti toate acolo, si ei nu pot sa vina, sa "barfiti" despre baieti,, etc puteti si sa probati haine, pantofi laughing pentru decor, te sfatuiesc sa pui multe, multe perne si paturi in jur, ca sa stati comod, pune si lumanari parfumate, si stati doar la lumina acestora ca sa fie o lumina mai stranie, si sa va uitati la un film horor si sa mancati popcorn, cel mai bine ar fi sa faceti voi popcorn la microunde, ca sa fie cald, atunci cand il mancati. Sper ca te-am ajutat! pa big hug distractie placuta. :* funda? big grin

2 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Uite-te la Hangover si ia aminte!

| sikra0604 a răspuns:

Puteti vorbii despre baietii, sau pur si simplu sa va uitati la filme romantice, sau sa cautati haine si modele de haine pe net