| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon cu ecran touchscreem ...si nu stiu de care... vreau niste modele bune care sa nu se strice repede si sa tina incarat. as vrea sa nu fie patratos. sa fie mai rotung. FUNDA PTCEL MAI BUN! SI VOT!

Răspuns Câştigător
| yasana a răspuns:

Samsung corby...samsung galaxi gio

7 răspunsuri:
| Brutalis a răspuns:

LG kp 502 e destul de bun [sunt si mai bune dar tu vrei model patratos]

| crisxd a răspuns:

Sunt telefoane gen Corby la 3 mil, pana la Galaxy S II la 20... habar nu ai ce e ala touchscreen. se vede dupa cum ai scris!

| dennis17 a răspuns:

Depinde. la inceput zi si tu bugetul ca asa iti recomand Nokia Lumia 800 care apare in noiembrie cu 400Euro il vrei? e cel mai bun si tine multwinking

| Gabi19971983 a răspuns:

Eu vreau mai rotund.asta am spus

| Gabi19971983 a răspuns:

Pai sa fie pana in 70 euro.i iai l abonamelt!

| adelici12345 a răspuns:

Eu am LG T310 e foarte bun

| lavi_2745 a răspuns:

Un Samsung galaxi mini e bun e mai rotund si nu se strica eu il am de aproape 2 ani si inca merge fff bine