| lixu16 a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa imi iau o bicicleta. Am gasit o bicicleta echipata ok la un pret relativ bun. Bicicleta e marca Fuji boulevard. Ce parere aveti despre aceasta marca? Cine o produce? E chinezeasca?
Merita cumparata? (aceasta e in stare foarte buna).Va rog urgent un sfat sa stiu daca o iau sau nu. Multumesc

2 răspunsuri:
| Petru_Micu_1971 a răspuns:

Eu personal cred ca este buna, nu stiu sigur cine o fabrica, dar nu cred ca e chinezeasca. Daca zici ca e in stare perfecta si pret bunicel eu spun sa o cumperi... parerea mea...
Sper ca am ajutat! Funda?

| Elm a răspuns:

Am eu una de vanzare, o Nakamura, sunt biciclete japoneze foarte calitative.se numeste"Sense smile". Este noua o dau km la 750 lei. Daca vrei ma contactezi pe mail "golum_eu@yahoo.com",ori la telefon 0765482089.