| xCrazyxD a întrebat:

Vreau sa ma tund si nu stiu cum, aveti voi ceva idei? Ceva mai emo ( am părul mediu ) :-D. Si dati-mi link-ul de la poză.

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Awkward, dar esti fata sau baiat? straight face

| Mangustă a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te tunzi in scari pentru ca se aseaza mai usor si arata putin mai voluminos decat clasicul bob. Sau sa fie ceva gen scari pana la urechi si bob in jos ca si cum ai avea extensii. Ceva de genu e tunsa o tipa din scoala si arata foarte fain plusc ca si-a facut o suvita rosie pe-o parte. Poti sa te uiti la Tequila (are vlog pe youtube) ca e tunsa tot ceva de genu https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/......2868_n.jpg Bretonul ii zici doar sa ti-l faca pe-o parte, la inceput o sa ti se pare cam scurt, dar daca il lasa lung din prima nu mai arata la fel.

| Tabaldak a răspuns:

Nu prea ma pricep dar totusi am cautat un link care poate te-ar putea ajutabig grin ENJOY!

| mutulica73 a răspuns:

Pune-ti parul pe un fata si taie ca sa nu se mai vada un ochi.