| qLoveSmileღ a întrebat:

Buna TPU.

Vreau sa-mi iau un iPhone Replica de pe site-ul www.2xsim.com

A cumparat cineva un telefon de pe site-ul ala? :D Sunt de incredere? :p

Nu-mi spuneti sa nu-mi iau, bla bla bla :)) Pentru ca m-am hotarat :d

Funda. :)

13 răspunsuri:
| qLoveSmileღ explică:

@Magiku, deja am replica de pe 1 februarie, si nu mi s-a intamplat nimiq cu el, merge bine. L-am luat de pe alt site, si am garantie 12 luni la el / 6 la accesori. Tu ai gresit ca l-ai cumparat de la firme proaste. happy

| anutatuca a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

De pe ce site la-i luat?

| AnnaCrisseAllex a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

De pe ce site?

| thegame9 a răspuns:

Am vazut pe TPU cum ca ai cumparat o replica de iphone 4 dp nu stiu ce site si ca iti merge perfect. Poti te rog frumos sa-mi dai si mie site-ul si niste detalii cu tel(daca ii merge bluetooth si chesti din astea.)
Ms multwinking, poti sa imi dai mesaj pe TPU sau id de mes: ady_cool_boy_95

| Mall_Pall_1992 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de acel site, dar referitor la replici vezi pe http://wtm.ro/blog ca era un articol unde se explicau mai multe.

| Magiku a răspuns:

Hey! Am si eu unul de o saptamana dar nu mai porneste... sad mi-am irosit bani degeaba. Daca vrei un telefon de unica folosointa atuci te sfatioesc sa il cumperi dar mai bine tiai strange bani pentru un smartphone cat de cat bun. Fundaa daca ti-am fost de ajutor!

| royal30 a răspuns:

Buna am o replica de iphone 4s aproape ca cel origina 1; 1 este simplu sim pretul lui este 350 ron daca doresti 0767920031 sau 0720953608 vb mai multe

| qLoveSmileღ explică (pentru royal30):

Prea tarziu..Am Iphone 5. Original, nu replica. laughing

| Danielle_Alexandra_1997 a răspuns:

De pe ce site la-i luat? Si eu vreau sa imi iau dar nu gasesc siteuri de incredere

| qLoveSmileღ explică (pentru Danielle_Alexandra_1997):

Daca vrei ti-l vand eu. Este nou-nout, cu garantie si arata foarte bine. In plus, il dau mai ieftin..Esti din Bucuresti?

| Danielle_Alexandra_1997 a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Din pacate sunt din Timisoara, dar am rezolvat mi-am comandat de pe un site happy Multumesc oricum:*

| qLoveSmileღ explică (pentru Danielle_Alexandra_1997):

Ok. Cu placere. happy

| andy14 a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Cu cat il dai?