| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa-mi iau un Samsung Wave 575 si vreau sa stiu cum vi se pare? Sistemul de operare Bada este bun? Adica poti face ce faci si pe android? In rest telefonul e bun?

5 răspunsuri:
| Roxana_1758 a răspuns:

Hei...parerea mea este sa nu iti iei deoarece nu poti face ce faci si pe SO android, netul merge mai naspa si nu e nici cine stie ce.am si eu la fel si nu sunt foarte multumita.mai bine incerci galaxy mini:Xlove struck[fundita?]

| Roxana_1758 a răspuns:

Hei.parerea mea este sa nu iti iei deoarece nu poti face ce faci si pe SO android, netul merge mai naspa si nu e nici cine stie ce.am si eu la fel si nu sunt foarte multumita.mai bine incerci galaxy mini:Xlove struck[fundita?]

| Căpșuni a răspuns:

Alaltaieri mi-am cumparat si eu Samsung Wave 575 laughing.

| teodora0109 a răspuns:

Esti multumita de telefon pentru ca si eu vreau sa imi iau unul happy?

| GeOrGiAnA_7466 explică (pentru teodora0109):

Telefonul asta e suuuuper bun:X:X:X...il ador.