| annaZz a întrebat:

Vreau sa va intreb de un joc, in care trebuia sa faci o plaja, sa primesti turisti, avea un hotel. Era online, dar nu ma stiu cum se numea. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Wewaii - Your browser game. Your beach. Your hotel. Your game - http://www.wewaii.eu/ (Construieste un hotel de vis, cu o multime de flexibilitati de proiectare. Aveti grija cu privire la dorintele turistilor.Chat, joaca si distreaza-te cu alti jucatori.Joaca gratuit! Nu este nevoie de descarcare sau de instalare)
Enjoy!