| cristianno a întrebat:

Vreau sa va intreb o persoana obisnuita poate sa afle date despre mine utilizand acest site, adica sami afle numele de famili locatie varsta. Vreau sa mentionez ca la profil am bifat sa nu mi se arate locatia, dar totusi mi-am dat numele real,, Nu este ceva grav dar am pus si poate o sa mai pun intrebari intime si na pe net este cu totul o alta viata dar nu vreau sa afle apropiati sau prieteni, exemplu daca eu va intreb cum sa actionez cu o fata si aceea fata vede intrebarea poate afla cine a postat, Scuze pentru neclaritate si greselile ortografice pe net nu stau de ele. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic, numai administratorii site-ului pot vedea datele tale. Se afiseaza totusi, data nasterii. Ai optiunea sa nu se afiseze daca asta doresti. In rest, nu se afiseaza nimic, un user obisnuit nu poate sa afle nimic.

Răspuns utilizator avertizat