| alinaaa22 a întrebat:

Vreau sami comand un telefon de pe http://telefonultau.eu. Voi v-ati comandat? Sau aveti cont? Sunt produse bune si o firma de incredere?

1 răspuns:
| naty_4590 a răspuns:

Eu nu am cont nici nu am comandat dar cel mai bine e sa nu ai incredere decat daca te intalnesti fata in fata cu cel care vrea sa vanda telefonul.altfel eu nu as comanda.Sunt multe persoane care predind ca au ceva de vanzare, te pun sa pletesti prin card pe internet si iti iau bani si nu iti trimit nimic