| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
vreau si eu niste nume sau titluri poetice pentru un blog despre carti familie iubire viata
funda

3 răspunsuri:
| LadyDeeXx a răspuns:

Hei! Uite niste idei : daca vrei sa faci blogul despre carti poti folosi numele de :"Cartea -hrana unui scriitor."
-daca despre familie :"Suflare in pumni de catifea."(Iti imaginezi ceva de genu cand erai tu mica si te tinea mama in brate );
-daca despre iubire :"Colt de Rai.";
-Daca despre viata:"Servetelul cu lacrimi uscate"
Sper ca te-am ajutat. Funda?puppy dog eyes

| MestecGuma explică (pentru LadyDeeXx):

Carti familie iubire viata sunt in acelasi blog vreau un titlu care sa le contina pe toate

| LadyDeeXx a răspuns (pentru MestecGuma):

"Viata ca o carte larg deschisa "- E bun?