| DeeaDeDe12 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum sa schim id-ul de la contul meu de imvu.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| NikNow a răspuns:

Cu mare placerepuppy dog eyes:*Deci du-te la profilul tau pe site-ul official unde scrie edit(Edit iti apare mai in dreapta pozei pe langa statusul pe care il aion the phoneApoi mai in stanga pe langa bara de la net pe care o urci si o cobori ca sa se vada imaginea mai jos mai sus vezi ca scrie Account Tools si vezi ca pe acolo trebuie sa scrie Change email adresshappyDa-i click acolo si urmeaza pasii aia O zi buna:*Fundaa?puppy dog eyes