| Patyi a întrebat:

love struck Help please. Vreau să-mi activez netul pe telefon, în reteaua Cosmote. Marca telefonului este Samsung Galaxy S2. happy

2 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

Daca internetul este de pe cartela incearca http://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10008&cid=18892 (raspunsul de pe link nu este sigur)sau sa cauti pe cosmote. Daca e internet de la wifi te rog sa vb cu proprietarul pentru a primi privilegii de a accesa internetul sau parola.

| JickRO a răspuns:

Intra la setari dai la wirlees bine nu stiu cum se scrie dai jos de tot dai click si dai click pe aia de sus de tot si o sa iti apara bifat! funda?