| Magdalena234 a întrebat:

love struck.
Vreau sa imi fac un jurnal video/foto. Dar cum? Imi puteti spune totul despre acest fel de jurnal? (video/foto, orice ) Ps.: o sa fie pe telefon.
Cum sa fac sa dau bine la camera (daca fac jurnal video). Si despre ce sa fie?
La fel si cu jurnalul foto, ce fel de poze sa fac? Cum sa iasa mai bine? etc...
Si ce program de editat video stiti? (si cum se foloseste si sa fie GRATIS)

Funda pentru raspunsul cel complex si cel care m-a ajutat.
Raspunsul sa fie despre amandoua feluri de jurnale pentru ca vreau sa fac de amandoua si programul.

2 răspunsuri:
| ProFiLnamE a răspuns:

Buna.Aici este un program de editat video http://www.youtube.com/watch?v=sOsH-CAeUc4 este foarte simplu si daca nu te descurci acesa este un tutorial cum se foloseste http://www.youtube.com/watch?v=sOsH-CAeUc4 in video poti spune ce vrei tu inspirate din orice sper ca te-am ajutat FUNDA?

| Magdalena234 explică (pentru ProFiLnamE):

Pai mai multe detalii despre tot ce ti'am cerut. Nu doar program straight face