| 18missy a întrebat:

Ziceti-mi si mie informatii despre Ronan Parke:X:X:X. Dau funda + voot!

2 răspunsuri:
| ღdeeღ a răspuns:

E un tip care a fost la emisiunea: britans got talenet si a cantat o melodie de-a lui justin bieber. fiindca suna exact ca el, acum toata lumea crede ca el va fi,, the next justin bieber,, rolling on the floor

| veronica3513 a răspuns:

Ronan Parke, un pusti in varsta de 12 ani a impresionat juriul si publicul de la "Britain`s Got Talent" cu prestatia sa. Tanarul a strans sute de mii de vizializari pe youtube.com cu melodia pe care a interpretat-o pe scena "Britan`s Got Talent".

Desi cand a intrat pe scena Ronan parea foarte timid, insa cand a inceput sa cante toata lumea a ramas cu gura cascata. El a reusit sa duca pana la capat melodia "Feeling Good", cantata de Nina Simone si de Micheal Buble.

In ciuda faptului ca pustiul are doar 12 ani acesta a demonstrat ca are o voce puternica ceea ce a atras atat aplauzele publicului, cat si aprecierea juriului compus din: Lous Walsh, Michael Mclntyre si Amanda Holden.

Amanda s-a ridicat in picioare si a spus: "Oh, Doamne, Ronan! Nu pot sa cred cat de fantastic ai fost!"

Michael a mai adaugat: "Esti o mica stea!", iar Louis a mai comentat: "Lucruri minunate ti se vor intampla, Ronan Parke: Amintiti-va numele ca acest copil va fi un star".

Astfel, Ronan a primit trei de "Da" si va merge mai departe in competitia "Britain`s Got Talent".

Pe buzele tuturor vine intrebarea daca acesta este urmatorul Justin Bieber deoarece el are parte de un succes fulminant si pe internet.happy