| TheGrooveStreet a întrebat:

Buna tutoror, ma joc de ceva vreme HideNseeK, si as vrea sa stiu cum pot face si eu preStrafe sa sar si eu mai mult, Eu cel mai mult am sarit 132 LJ, imi poate explica cineva detaliat cum pot face?

2 răspunsuri:
| TheGrooveStreet explică:

Ms daryus problema e ca eu atunci cand fac mai mult de 3-4 strafe-uri ma incetinestelaughing nu stiu cum

| xMicroIce a răspuns:

Cel mai recomandat ar fi sa cauti tutorial long jump pe youtube sau ceva de genul eu asa am invatat dar nu prea ma pricep si eu dar totusi voi incerca sa te ajut deci cand sari si dai d in dreapta de ex trebuie sa te sincronizezi si sa duci si mousul in acelasi timp mousul trebuie sa aiba cat mai mare dpi. adica sensivitatea si sa joci cum iti este ti`e mai bine dar important e sa faci cat de multe strafeuri poti si sa te sincronizezi dai dreapta dai si de mouse in dreapta dai stanga ddai si de mouse cu timpul o sa inveti la inceput o sa dai 3 strafeuri asa big grin dar incearca mai multe. eu acum dau vreo 240 e putin dar. e un progres big grin desi m`am lasat. nu stiu daca ti-am fost de ajutor :* papa