| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o întrebare, si am sa va rog sa îmi răspundeți sincer, fara misto :
De unde pot cumpăra bilet de avion București - Birmingham?
Nu as vrea online, am înțeles că trebuie sa merg la o agenție de turism, dar nu am idee unde, nici nu stiu unde pot găsi bilete mai ieftine, mult mai ieftine, mai ales că aș vrea să le iau din timp. (As vrea sa plec in Septembrie anul viitor, însă vreau sa ma lămuresc din timp în privința acestor lucruri, pentru a fii pregătită, căci e prima dată când mă confrunt cu așa ceva).
Ce îmi recomandați? Unde, ce si cum trebuie sa fac?
Va mulțumesc din tot sufletul si dau si fundiță!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Blue air are curse directe catre Birmingham.

intri frumos pe site la ei si iti iei biletul, nu te mai complici cu nicio agentie de turism care ia comisioane.