| dramecoreene a întrebat:

Buna tuturor. As avea si eu o intrebare.

Pe timpul verii ce activitati as putea face? Ceva sa nu implice calculatorul.

Cele mai bune si mai multe raspunsuri vor fi premiate cu o funda :*

3 răspunsuri:
| Ionescu417 a răspuns:

Buna pai eu as merge la mare sau undeva la sat la bunici daca mai ai pe la prieteni rude chesti din astea sau daca ai bani du-te in alta tara la mare unde ie mult mai fain bafta sper ca te-am ajutat funda pls

| StefBoss a răspuns:

Man du-te la tara la bunici la aer liber ajut-o si tu pe bunica cu animalele ca si bunicii sunt ca niste parinti, ca doar ei sau mai ocupat de tine cand parintii erau ocupatii.Trebuie rasplatiti. Ajuta-ti bunicul la agrigultura. Bunicii tai muncesc la fel ca parintii deci cum spune un proverbbig grinupa munca si rasplata. Poti prin sat sa te duci la o inghetata, la un suc cu prietenii de acolo.

| larisa_4333 a răspuns:

Hi! eu asi zice sa iti cumperi vreo 100 de baloane si sa iti aduni prietenii prietenele sa va udati.Incearca! Asa am facut si eu vara trecuta! iti urez spor la udat!