| elisabeta1998 a întrebat:

As vrea sa-mi dati si mie idei pentru a compune poezii si compuneri (mai exact titluri).

Răspuns Câştigător
| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Pai uite cateva pe care eu le-am folosit:...Noi emotii, Mireasma primaverii, Inceputuri, Masca, O picatura de suflet, Perle de amintiri, Lacrima de cristal, Un suflet desprins, Spre lumea viselor, Vise magice, Cine esti tu?, Cuvantul prin ochii mei, Ramas bun, Ecoul sufletului.
Funditaa:*!

4 răspunsuri:
| Zamb3tFals a răspuns:

Un ghem de intrebari
amalgam de fantezie
intuneric luminos
inima mortii
singuratate in doi
ochii mintii
necunoasterea cunoscutului
ciob de speranta
strop de viata
etc. sper ca te-am ajutat love struck ca presupun ca d`astea simple nu vrei love struck succes la a compune >big grin

| elisabeta1998 explică:

Va multumesc tuturor si as dori sa va dau voturi insa nu stiu cum.Ma puteti ajuta?

| Camelutsaa a răspuns:

Culorile vietii
Teama
Emotie asurzitoare
Suflete pereche
:d

| TraXe a răspuns:

La biblioteca,
De Craciun,
La Munte