| DeniiMeow a întrebat:

Buna tuturor...As vrea sa va rog frumos daca ma puteti ajuta si stiti ceva. Eu as dori un tatuaj dar nu sunt inca sigura daca vreau unul permanent..Stiti ceva despre tatuajele temporare? Se fac la fel ca cele permanente? unde se fac? Detalii, va rog frumos.multumesc mult! :*

2 răspunsuri:
| DeniiMeow explică:

Wtf citeste mai bine inainte sa raspunzi happy

| 3ly3 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te mai gandesti, deoarece acum nu-ti dai seama dar mai tarziu poate iti va parea rau de actiunea asta, dar daca totusi vrei un tatuaj... tatuajul temporar.