| Диана a întrebat:

Buna tuturor. Nu cred ca am pus intrebarea la categoria potrivita, da nah, la alta categorie nu stiu unde s-ar potrivi. Ok, deci mi-am patat un tricou negru cu oja alba. laughing Cum pot scoate petele? happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| poppies a răspuns:

Cu un disc demachiant imbibat in acetona.si stergi acolo, apoi in speli.

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cu foarfeca!

| Bacteriuță a răspuns:

Ai incercat cu Vanish? happy E bun la destule tongue

| Mariaa a răspuns:

Si mie mi se intamplatongue
cu alcool tongue
succes :X

| booboorooza a răspuns:

Ai incercat cu acetona thinking

| Alexa_4801 a răspuns:

Da pe pata cu putina acetona sau putin alcool. apoi baga tricoul la masina de spalathappy
Si se curata:*
cel putin mie mi s`a curatat

| MisteriousMan a răspuns:

Pai incearca cu acetona daca nu incearca sa-ti faci mai multe modele si poate iese ceva frumos pooop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer sa iti spun si eu m patit acelasi lucru dar cineva din familie mi-a spus sa pun putin otet pe putina vata si sa frec pana se duce. Sa stii ca a functionat metoda asta la mine.