| Corina_7356 a întrebat:

Buna tuturor si craciun fericit vreau sa stiu ce cadou ati primit de craciun si care a fost cel mai scump! fiti SINCERI primeste funda cel mai sincer om!

Răspuns Câştigător
| AndreeaP99 a răspuns:

Craciun fericit si tie! Eu am primit niste cizme, colanti, cercei, multe multe dulciuri.Nu cred ca este important cant de scump este ci valoarea sentimentalabig grin. Cel mai scump au fost cizmele, colanti, cercei, dulciurile.

Sarbatori fericite! pline de bucurii si daruri.

fundita?!?!:*:*:X:X:*:*

9 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Eu am primit o casa, chiatara Gibson SG, un Q7, un telefon de ultima ora (nici macar nu a fost proiectat), 5000 m patrati pe luna, un laptop cum n-are nici imparatul Chinei, bla bla bla...
Nah ca v-am luat! laughing
Glumeam am primit doar o geaca amarata... Craciun fericit. sad

| Beatrice a răspuns:

De unde stii ca suntem sinceri?
Am primit ce-mi trebuia. big grin

| Bianqita a răspuns:

Hai sa ne laudam.Am primit o masina, ca am luat permisu' din prima.Multumita?

| Bianqita a răspuns:

@D3300tzica : Si evident ca daca ai primit doar "niste cizme, colanti, cercei, multe multe dulciuri" tot alea sunt si "cel mai scump".

| Domyno a răspuns:

Daca iti spun ca eu am primit o Honda Civic type R de 9800 euro nu ma crezi. rolling eyes

| Domyno a răspuns:

D3300tzica Pariez pe 500 $ ca Mosul a uitat sa iti lase ceva! Cred ca un DEX, vezi poate se afla pe sub "cizmele" tale thinking

| CataAndreea99 a răspuns:

Nu imi spuneti mie ca nu va pasa de cadourile de craciun...este ff adevarat craciunul este frumos in sine, dar cand vezi ca nu este nimic sub brad nu cred ca zici lasa asta e e craciun, daca nu ar fi deloc importante si cadourile astea de ce se mai utilizeaza traditiawinking Eu sunt mai rasfatata de fel si chiar imi place craciunul.dar si alte sarbatori, dar sincer imi plac si cadourile

| Mariinaa a răspuns:

Cred ca cel mai scump cadou de Craciun primit de mine este sistemul audio apoi ar urma chitara, apoi aparatul foto (nu este foarte performant)!
Craciun Fericit!
pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un laptop mare, niste imbracaminte si dulciuri.