| JokErULl a întrebat:

Buna tuturor. Uite ce problema am: eu am o boxa simpla de 5w si o am prinsa la telefon cu o mufa jack(nu stiu daca asa se numese).nu are statie nu are nimic e prinsa simplu. Problema e ca atunci cand dau sa ascult muzica se aude foarte incet... Eu vreau sa stiu daca se poate prinde ceva la ea gen : condesator etc. nu stiu. Multumesc

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Puterea audio a unui telefon este prea mica pentru a se auzi tare intr-o astfel de boxa. Cupleaza telefonul la intrarea unei statii de 5 w, si astfel vei avea auditia cereta.

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ideea este că ai nevoie neapărat de o staţie.
Succes!

| LuMix a răspuns:

Îți trebuie neapărat o statie

| JokErULl explică (pentru LuMix):

Pai cam aia caut si eu de vreo luna.