| Kosminutza12 a întrebat:

Unde pot gasi pe net episoadele din Violetta povestite dedaliu cu detaliu dupa serial? Adica sa fie ca un fel de poveste, pe capitole, iar un capitol sa descrie perfect si cu lux de amanunte episodul cu acelasi numar. De exemplu, capitolul 34, descrie episodul 34 din Violetta.
Daca exista asa ceva pe net, va rog sa-mi dati link`ul!
Multumesc anticipat! ♥

2 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva pe net, dar a facut reclama pe Disney Channel la cartea Violetta. Costa 10, 99 lei. Apare la chioscurile de presa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti vedea toate episoadele aici,
http://www.deseneanimateonline.net/2013/02/violetta-online-in-romana.html
Cu placere... daca te-am ajutat cat de cat :)
Te pup!