| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un "filmulet" in windows movie maker, din acela cu poze care apar una dupa alta si cu muzica in fundal, doar ca nu am facut pana acum asa ceva si am nevoie de cineva care sa ma indrume. V-as fi foarte recunoscatoare daca m-ati ajuta, acest filmulet inseamna mult pentru mine. Sper sa ma puteti "ghida". Va multumesc din suflet. Georgiana

2 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Incearca cu office power point, sa faci un slide pe care poti pune muzica, e mai usor

| Mitss a răspuns:

Te pot ajuta eu...Am facut multe din astea. Da-mi un id pe privat si iti explic pas cu pas:*.