| Pitic_9793 a întrebat:

Bună, tuturor! Vreau să vă întreb: aţi citit cartea "Las-o moale cu fantomele" ("Give up the ghost") scrisă de Megan Crewe? Dacă da, aş vrea şi eu o părere despre această carte. Din câte am citit pe internet, mi se pare interesantă şi chiar aş vrea să o citesc, însă vreau şi părerile voastre să ştiu dacă merită sau nu să dau banii pe ea. Şi încă ceva, ştiţi vreun site unde pot să o citesc online? Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| Aishaa a răspuns:

Buna,cartea am primit-o eu de ziua mea si in curand ma apuc de ea.Este destul de subtire,cu o coperta care mie imi place ft mult,nu stiu ce sa zic.Ti-as recomanda in schimb Academia Vampirilor, nu e gen twilight, este chiar ft interesanta.Mi se pare ca e aceeasi editura cu 'Mai las-o mai moale cu fantomele' ['mai' e scris cu litere mici pe coperta]