| Anamariaebuna a întrebat:

Unde as putea sa fac o petrecere de Halloween, ținând cont ca nu am un spațiu disponibil și nici foarte mulți bani? As vrea ca petrecerea sa fie peste noapte.

10 răspunsuri:
| StefanChriss a răspuns:

Salut! In primul rand, nu este indicat sa faci petreceri cu multe persoane, iar in al doilea rand nu este legal! Fii responsabil, te rog!

| cfrtobias a răspuns (pentru StefanChriss):

Ana nu a auzit de covid laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii ca sunt interzise si periculoase pe timp de pandemie nu?

| Anamariaebuna explică (pentru StefanChriss):

Între persoane din aceeasi familie cred ca e permis.

| Anamariaebuna explică (pentru cfrtobias):

Dar tu nu ai auzit de petrecere între frați, 2 persoane mai exact care fac parte din aceeasi familie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Anamariaebuna):

Dacă e in familie, atunci faceti-l in sufrageria voastră (desi ma indoiesc că intentionezi să iti petreci Halloweenul doar cu familia). De ce zici că nu ai spatiu disponibil? Vreti să vă jucati de-a v-ați ascunselea? Cine e bau-bau?

| cfrtobias a răspuns (pentru Anamariaebuna):

Faceti voi 2 si e bine, nu un grup, sau doar mama tata si fratele tau si tu

| Anamariaebuna explică (pentru cfrtobias):

Problema este ca nu avem unde, dar se pare ca nimeni de pe platforma asta nu înțelegem

| cfrtobias a răspuns (pentru Anamariaebuna):

Tu nu intelegi pornesti muzica din calculator si faceti voi cu lume putina altfel risti amenda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa e cel mai ok