| ilovemusic_8685 a întrebat:

unde as putea sa gasesc sneakers gen acestia:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau niste tenisi gen acestia:

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:24&biw=1419&bih=593

la un pret rezonabil...si eventual pe net(magazinul):D

Dau Funda:X

Răspuns Câştigător
| NBieber a răspuns:

Pai. Tenesi i-ai putea gasi la converse toate culorile si modelele cu preturi de la 100 pana la.muultlaughing. Iar sneakersi in orice magazin partener cu Sneaker's, precum Famous Brands.happy. I hope to be useful my mesagehappy. Bye.

6 răspunsuri:
| Kidd a răspuns:

Converse [ adica perechea 2] gasesti mai peste tot. Cel putin imitatii ca cele originale se gasesc doar la magazine speciale. Mi se pare ca e 1 care se si numeste Converse. Am vazut converse la otter, leonardo si deichmann thinking Si o sa gasesti si sneakers. Pe net nu stiu thinking Nu am incredere.

Bafta :*

| rRAzvANn a răspuns:

Ebay.com!

| BoRnY a răspuns:

Salut! De pe Internet din pacate nu poti, i-am vazut la TOPSPORT. Costa cam 100 de lei. Fundita?

| cяιss a răspuns:

Hey:p
prima pereche in office.eu am modelul asta. dar sunt scumpicei. 2 milioane am dat p ai mei
si a 2a pereche in converse.si la fel sunt scumpi conversii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...sneakers la Office Shoes, Leonardo si tenisi de aia la Famous Brands ( Mall Vitan )