| extazyboy a întrebat:

Buna unde as putea sa vand niste haine si ceasuri? in afara de tocmai, mercador si okazii ca nu se vand

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pe strada, te duci in piata si strigi, soseste 3 perechi la 10 lei hai neamuleee!

| extazyboy explică (pentru unknownn):

Foarte amuzant, chiar nu stiu ce cauti si site-l asta

| unknownn a răspuns (pentru extazyboy):

Pai daca nu le vinzi pe okazii unde naiba le-ai vinde? Mai bine le donezi la saraci, ca asa de naspa is incat nu le cumpara nimeni.

| extazyboy explică (pentru unknownn):

De unde stii tu cum sunt hainele mele, daca te intereseaza sunt noi si de firma si tu sigur nu iti permiti asa cevawinking