| BogatasuDeKat a întrebat:

Unde pot gasi jocuri performante ca pe android pentru Samsung s5260.Mai ales vreau temple run si fruit ninja.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| RoFilmeOnline a răspuns:

In android market le gasesti sigur, incearca si android.3xforum.ro

| BogatasuDeKat explică (pentru RoFilmeOnline):

N-am android pe Samsung s5260 star 2 am java si vreau jocuri caa pe android cum ar fi temple run, fruit ninja

| BogatasuDeKat explică (pentru RoFilmeOnline):

Multumesc mult primesti funda

Răspuns utilizator avertizat
| NOname0917 a răspuns:

Alea sunt prostii de jocuri..ca si miniclipurile. incearca de pe android. adica din app store descarca blood and glory..are 500 MB..nu e prea mare si merge binisor. dar pentru tell ala al tau..hmm mai bine nu

| bellare a răspuns:

Eu folosesc websit ul www.iaplicatii.com incearca aici