| cslx a întrebat:

Urmeaza la tv filmul care l`am vazut mai demult... e un film super, de groaza si imi place foarte mult. mi-as dori sa il mai vad odata, insa nu stiu pe ce program si la ce ora e. Si nu stiu nici cum se numeste. Stiu doar ca este vorba de un criminal care are in mana tot timpul un carlig. Urmareste parca o persoana si vrea sa o ucida, insa pana ajunge la ea omoara o gramada de lume, dupa care ii inchide intr-un congelator imens. Daca stie careva pe ce program+ora este si cand sau numele acestui film... Va rog care stiti sa raspundeti. Ofer

1 răspuns:
| addme a răspuns:

Cand vreau sa aflu ceva intru pe www.port.ro (gasesti tot ce vrei de la orice post)
multa bafta :)