| shadow10 a întrebat:

Va rog ceva mult de tot: am router wireless de la upc, si nu pot sa-i slchimb parola si numele. Intru cu adresa de ip, dar nu ma pot loga. La numele de utilizator folosesc admin iar parola este aceea de conectare la wifi cred. Care ar putea fi problema? Multumesc si dau FUUNDA!

1 răspuns:
| FIORI a răspuns:

S-ar putea sa fie routerul. Sa nu permita asta, fiind de-al lor. Nu cunosc ce firmware au asta de upc ca sa iti spun sigur.