| AnonimGirl010101 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum sa fac o stea care se pune in varful bradului. Poate sa fie facuta in ori ce tehnica(origami...etc.)
Este a II-a oara cand am si eu un brad.Data terecuta am avut un brad adevarat, iar acum am terebuie sa primim unul de la un prieten de-al meu. Vreau ca totul sa fie perfect.Si anul asta vreau sa am si stea in varful bradului facut de mine.Ca nu am Bani sa cumpar una.Dau FUNDA la cine ma ajuta.

4 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Http://www.prospero78.freeserve.co.uk/diagrams/snowflake2.gif
Poţi să faci ceva de genul ăsta! Sper că te-am ajutat.

| AnonimGirl010101 explică (pentru Zatharra):

Este prea greu de facut

| Nutella21 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Dd24LcZ0iAs Iese super eu am incercat:)