| anonim_4396 a întrebat:

- bună, vi s-au întamplat vreodată chestii stranii?. experiențe cu fantome happy. dacă DA atunci spune aici. fără minciuni.

5 răspunsuri:
| printesatha69 a răspuns:

Da.nu imi place sa vb despre asta dar daca tot ai intrebat...Am avut un vis in care o femeie manca un mar. Fata nu era cunoscuta, dar stiam ca e cineva din familie.In vis ma plimbam cu trasura, cand m-am intors inapoi la femeie era moarta in vis.
In luna iunie..mai exact pe 20 sau 21 iunie...la ora 3:00.a sunat nepotul bunicii mele si a zis ca sora lui de numai 36 de ani a facut infart si e la spital...la ora 4:30 cand au ajuns si familia mea in afara de mine la spital sora nepotului bunicii a murit si avea 2 copii.

| N0xEterniS a răspuns:

Sincer..nu,dar am auzit multe pevesti de la prieteni si eu nu prea cred in chestii de astea.

| TumblrAddict a răspuns:

Da, ceva de genul.
Eram la bunici si vroiam sa merg in livada.
Livada era despartita de curte printr-o poarta cu un clant.
Nu era vant deloc.
Cand eram la jumatate de metru de poarta, clantul s-a ridicat.
Asta a fost straniu...

| Teodya a răspuns:

Da dar a fost ceva. urat. cand a murit bunica mea stateam la veghe stiti si voi e atuncea s-a auzit din camera unde a murit am auzit si eu si mama >nu ma lasati...<

| Animsai a răspuns:

Mi s-au intamplat foarte multe chestii.Cand stateam cu vara-mea afara, la bunici' a sarit o blana din gard cam la 2 metri distanta de noi.A fost groaznic.Cainii aun inceput sa urle si am vazut o chestie alba in spatele casei.

Cand am intrat in curte, tot la bunici, venisem de la magazin si era intuneric.AI mei erau la masa, cam la 2 metri de mine.Si cand am trecut pe langa scara am vazut o chestie alba urcand scarile si intrand in casa.Am crezut ca mor.Nu imi mai simteam picioarele.crying a trecut pe langa mine practic.

Am vrut sa merg la baie si, langa usa de la baie mai era o usa care ducea in spatele casei.Cand am trecut pe langa ea, clanta a inceput sa se miste ca si cum ai deschide usa.Si nu era nimeni in spatele casei.

Sunt multe intamplari.cryingE groaznic sa ti se intample. crede-ma!