| OanaSall a întrebat:

vine ziua mamei mele in curand. m-am gandit sa ii fac cadou o cutie de asta http://www.youtube.com/watch?v=lijwGmouncI si vroiam sa pun flori origami in ea. vreau sa stiu daca mai aveti voi idei ce as putea pune. mersi mult. cele mai bune idei primesc fundita

Răspuns Câştigător
| Anastasy a răspuns:

Inauntru cred ca ar fi mai bine sa-i faci cadou ceva ce ai observat ca ei ii place intr-un cuvint un cadou daca iubeste animalele o sa fie o surpriza pentru ea sa gaseasca acolo un animal de companie.