| Spawner007 a întrebat:

Bună!

Voi ce faceţi în timpul liber?

5 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Nimic.

| Niiiicu a răspuns:

Invat,ma plimb, stau in aer liber, fac pozehappy

| Piratul10 a răspuns:

Buna!

Poti face o mulțime de lucruri!
Deseneaza,scrie pe TPU,uitate pe TPU la postari mai vechi si vei mai găsi aceasta întrebare de mi de ori,fa origami,alerga,practica un sport,joacate jocuri,uitate la tv,dormi,citește o carte interesantă(caută cărți interesante(de acțiune,mister ce iti place tie si apoi apucate si citește,totul e sa iti placa ca daca nu iti place mai bine o arunci la gunoi). ),asculta muzica,uitate la filme,ieși la plimbare cu prieteni/e,cu bicicleta,cu rolele,sa mergi la cumpărături,intra pe diferite bloguri,navigeaza pe net,fa-ti multe poze in poziții diferite si vezi care sunt cele mai reusite, intra pe Facebook, pe mail, pe hi5, pe Gmail,intra pe youtube si asculta muzica si vezi videoclipuri,poti sa mananci ceva dar nu uita sa nu mananci exagerat!,fotbal,tenis/de masa volei sau un sport cum am mai zis,fa o petrecere la tine acasa,du-te la o petrecere,ieși cu prietenul/a,fa teste pe internet,cheamă un/o prieten/a la tine si jucativa/distrativa,sari coarda,danseaza,răspunde la întrebări pe TPU,catarate in copac,du-te la Zoo,la circ,la un spectacol,citește o poveste fratelui/sorei mai mici(daca ai),învață o limba straina, privește apusul/rasaritul de soare, fa un CD cu muzica preferata.

Si mai sunt o mulțime dar nu vreau sa imi irosesc toată viata scriind.

Funda, funda, funda?

| Marwell a răspuns:

Ma duc la sala, citesc, alerg, stau la pc, ma uit la filme, fac mancare

| CrazyGirll a răspuns:

Am stati dau cateva exemple:
Cu bicicleta.
PE pc.
Cu prietenii.
PE facebook.
Fa-ti paginii pe facebook, o sa-ti ocupe cateva ore.
Raspunde intrebarilor de pe TPU.
fundita?