| Bitzy a întrebat:

Voi ce reprosuri ati avea la un domn profesor?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe vremea mea nu se pomenea așa ceva, era respect față de ei!
Acum este un haos și dezmăț de nedescris.
Pa, pa.

| positivity a răspuns:

Buna.

Nu imi place la unii profesori ca ne dau prea multe teme si ca nu ne explica foarte bine si la test iei o nota mica.

Pa, pa.

| LuisEdward a răspuns:

E prea dur cu noi. fundita?

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Pai eu am de reprosat ceva in legatura cu decanul meu laughing ca tot timpul cand am ora cu el numai pe mine ma pune sa raspund chiar si cand nu vreau sa raspund laughing

| DeeDee_6345 a răspuns:

Pai eu am in general profesori cazuti in cap.De exemplu daca ai sta la o ora de matematica de-a mea ai iesii surd.Reprosuri sunt o multime, dau multe teme, tipa, nu iti asculta punctul de vedere si nu mai vorbesc de profii perversi care iti pun mana pe unde apucastraight face
xoxo kiss

| emilie_8883 a răspuns:

De ex: profu de mate ne injura ca toti draciilaughing
cel de religie. are ceva cu uniforma -.-
sport: arata binee da ne alearga ca pe caistraight face
bio: cel mai truu proflaughing
geogra: de trebuie da tipa zici ca le explica surzilor.
te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie de ex nu-mi place ca dau multe teme pentru acasa(((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohoo.Ca tipa, chiar loveste si jicneste.Am scapat de asemenea specimen .huoo.Can vad persoana in cauza prin scoala abia daca salut sau o privesc.Mai sunt ci din astia de pe timpuri care jignesc fara ca elevul sa fie de vina! Da de unde nimeni nu respira la oarasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exemplu am cateva reprosuri la adresa domnului profesor de muzica.Nu ne da un exemplu bun.Asculta manele si se da mare om de cultura.Chiar ora trecuta a pus 2 baieti din clasa sa cante o manea!straight face
Ne-a intrebat odata ce muzica ascultam.Printre altele, i-am spus ca ascult tot ce compune legendarul John Williams. El chiar nu stia despre ce vorbesc, mi-a spus : "Cine mai e si ala, un rocker?"straight face Tu, ca profesor de muzica sa nu stii de marele compozitor John Williams e grav.
Anonimule/anonimo, cum ai vrea sa-ti intre mai bine in capsor decat prin exercitiu, adica prin temele pentru acasa?
O zi frumoasa!

Ruxandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e prof si nu e profa devil

| rOckx3 a răspuns:

Uhh sa nemai lase in pace, noi mai avem de trait nu ca el xD