| DeeaDede1010 a întrebat:

Vreau niste obiective turistice, biserici frumoase din Suceava, Botosani, Iasi, Piatra -Neamt, Harghita, Bistrita Nasaud. Va multumesc. Ofer funda!

2 răspunsuri:
| MadagasHardwell a răspuns:

Ohoo in neamt am fost acum 2 veri si am vizitat la manastiri de mi s-a acrit... ai manastirea Neamt, Agapia, Sihla, Sihastria, Secu, Varatec ..astea sunt doar cele la care am fost eu, sunt mult mai multe. Si am mai fost la cetatea Neamt si Casa memoriala Ion Creanga din Humulesti.