| Cristi151 a întrebat:

Buna,
Vreau sa cumpăr un bilet de avion online pe wizz air.binsa am o problema. Am 2 nume de familie si nu ma lasa. Funds

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te lasa sigur happy Cred ca scrii tu gresit, la nume pui cele 2 prenume si invers happy Despre ce vorbim?
https://wizzair.com/ro-ro de aici nu merge?

| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns:

Ai incercat sa il cumeperi online sau la agentia lor?
Poti.incerca sa cumeri online de pe momondo.Iti arata mai multe agentii.

| darrio2007 a răspuns (pentru Paul_Ciobanu_1996):

Ai citit ce a scris?

| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns (pentru darrio2007):

Da.Insa eu i-am dat o solutie alternativa.
Poate merge la Ryanair, de exemplu, si e si mai ieftin.

| darrio2007 a răspuns (pentru Paul_Ciobanu_1996):

Ceva greseste el cand scrie. Fac Anglia de 1 an si jumatate si tot de la wizz imi cumpar biletul online. Dar nu am avut probleme de genul asta.