| Alexandra_4889 a întrebat:

Vreau sa imi fac cont nou pe TPU.Imi dati va rog cateva idei de nume cool! Adica sa fie super! Poate pot sa contina...Litere mici, Litere mari.Chestii dar sa fie un nume cool.

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

MyEyesIsPink
DarkAngel
kissMe
CurcubeuPeCer
MyEmoPoney
UrsuletzMicutzSiDoshe
SoareStralucitor
Sper sa te ajute. fundita?
:*:*:*

4 răspunsuri:
| Dubbs a răspuns:

Poti sa alegi un nume de gen xoxo sau (i) love xoxo
ma rog ai mai multe variante.
pa

| Elly55 a răspuns:

Aici este un chat dar mai jos de chat iti scrii un nume pe care-l vrei si iti da diferite scrisuri http://www.ejocurigratis.ro/page/9/CHAT.html si mai poti adauga niste chestii din astea ♥☻☺♦♣♠○◘• si idee de nume:fetitzza_cool

| Elly55 a răspuns:

Sper sa te ajute

| IIOverII a răspuns:

NightAngel
DarkAngel
Ceva din filumul tau preferat... Sau jocul...