| Eu_7171 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati, sa gasesc o trupa de dans hip hop in Timisoara, pentru. copii [ 10-14 ani] sau sa nu fie cu pers. foarte mari deoarece vreau o trupa pentru varsta mea >-- 12 ani.
As dori sa imi spuneti mai detaliat : pretul, locatia, unde pot lua legatura, adresa, etc.
Va rog sa tine`ti cont de trasaturile enumerate mai sus! FUNDA :*

1 răspuns:
| Rolik a răspuns:

Salutare Eu, trupe de dans din diferite orase poti gasi pe pagina http://trupededans.ro/, eu acolo am gasit trupe din Satu Mare unde m-am inscris si ma inteleg super cu ei :)