| cipriann69932 a întrebat:

vreau sa ma apuc de world of tanks cine ma poate ajuta cu niste sfaturi?

10 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut Ciprian nu te îndrum să te apuci pierzi timpul degeaba mai bine joci Dota 2 se merită plus că sunt lucruri chiar din viaţa de zi cu zi, reale.
O seară bună!

| cipriann69932 explică (pentru Brâncuşi):

Multumesc! Dupa cate am inteles pentru dota 2 trebuie sa platesti! si nu prea am chef sa bag bani in jocuri!

| Brâncuşi a răspuns (pentru cipriann69932):

Cum doreşti Cipriane. Dacă ai avea un prieten bun n-ai plăti nimic.

| cipriann69932 explică (pentru Brâncuşi):

Adica? detaliaza te rog!

| Brâncuşi a răspuns (pentru cipriann69932):

Păi un prieten poate are de gând să se lase de Dota ceea ce nu prea este posibil acest joc îţi este ca un prieten în fine şi lăsându-se de el poate îţi dă contul ţie, ai înţeles?

| cipriann69932 explică (pentru Brâncuşi):

Aha...am un prieten care joaca, dar nu prea cred ca se va lasa

| sheicu a răspuns:

Deci eu joc de 1 an si am cateva tancuri tari, uite niste sfaturi utile:
daca iti place sa ai viteza si sa depistezi liniile inamice iatzi tancuri de categorie "usoara"
daca vrei sa dai piept cu ei ia-ti "heavy"
daca vrei sa stai la snipe de la distanta ia-ti "td-tank distroyer"
sau daca vrei sa ii flanchezi pe parti ia-ti "medium"
si sa nu uitam de artilerie care trage de la distanta direct in cap categoria "spg"
sper ca primesc o funda pentru raspuns.
have fun

| Nastase_Andrei_1997 a răspuns:

Sfatul meu este sa te apuci de Wot, este superb jocul.

| cipriann69932 explică (pentru Nastase_Andrei_1997):

M-am apucat..am si KV-1

| Nastase_Andrei_1997 a răspuns (pentru cipriann69932):

Daca vrei poti intra in academia clanului nostru(BBROA)...Te asteptam cu drag.Sa-mi spui care este nicknameul.