| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un smartphone de Craciun si sunt indecisa. Ma intereseaza sa aiba camera buna, sa fie bun pentru muzica si aplicatii ( De preferat cu sistem de operare android). Si sa fie la un pret rezonabil maxim 1000lei
Ce smartphone imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Monica16 a răspuns:

:-? Eu am un Sony Ericsson vivaz si sunt suuper multumita de el are opt mp. ti-l recomand http://telefonultau.eu/products/Sony-Ericsson-Vivaz-Cosmic-Black.html

| Roxy013 a răspuns:

Cel mai bun tel e LG optimus one il am eu si e bun rolling on the floor
Daca il vrei il gasesti pana in 1000 lei