| Anonim2999 a întrebat:

vreau sa slabesc, cu aproximatie cam cat as slabi intr-o luna, daca nu mai mananc dulciuri si paine, cateva exercitii dimineata si sa mananc orice, dar nu pana ma satur ( macar o parere) daca nu asa, spuneti-mi ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| AfroBelgianu a răspuns:

Buna,

Poti manca paine, mananca pana te saturi si alege cu grija ce mananci. Calculeaza valoarea nutritiva si calorica a alimentelor si fa-le o socoteala.

Jogging dimineata, dupa-amiaza sport ( stretching, cardio ), seara jogging. Culca-te devreme.

Fiecare organism este diferit, intr-o luna este sa nu slabesti, depinde de metabolism. Daca te tii de ce ti-am spus, in mod normal 3-5kg. ( cu truda )

O seara placuta, Afrobelgianu.